ІНКОМАРТУР 93

Відпочинок в Абано Терме

Тур Відпочинок в Абано Термне – це незабутня подорож на мальовничий курорт, що розташований на території природного парку, де буде можливість як відпочити на знаменитих термальних джерелах, так і неспішно оглянути чудові міста Любляну, Падую, Верону, Венецію та Трієст. Особливість даного маршруту – всі екскурсії у вартості туру. Запрошуємо з нами у це свято краси та релаксу.

Дати туру:

25.08 – 01.09.24

Любляна – Абано Терме – Падуя – Венеція – Верона – Трієст

Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом.

Акція "Будь першим"

Знижка 50 євро або 100 євро на бронювання фірмових турів компанії «Інкомартур 93».

День 1
ПЕРЕЇЗД ДО СЛОВЕНІЇ
Збір групи у Мукачево не пізніше 6:45 (для виїжджаючих з Києва рекомендуємо потяг №29). Посадка в автобус. Переїзд територією Угорщини. Ночівля у Словенії.
День 2
ЗНАЙОМСТВО З ЛЮБЛЯНОЙ

Сніданок. Прогулянка по Любляні: старе місто з легендарним венеціанським Тройним мостом, площа прешерна з прекрасним барочним Храмом Благовіщення, Францисканська церква, міст Драконів, Люблянскький град та багато іншого. Переїзд на знаменитий термальний курорт Абано Терме – райський куточок Північної Італії. Поселення в готель. Ночівля.

День 3
ЧУДОВИЙ ВІДПОЧИНОК В АБАНО ТЕРМЕ

Сніданок. Прогулянка містом, яке є одним з найдавніших і найвідоміших термальних курортів, що розташоване на территорії природного парку. Античні колонади, середньовічні собори, вілли та замки створюють неповторний настрій. Відпочинок в Абано Терме. Ночівля.

День 4
УНИВІЕРСИТЕТЬСЬКА ПАДУЯ

Сніданок. Поїздка до Падуї, з оглядом основних визначних пам'яток міста: базиліки святого Антонія, Джустини, університету, площі Прато та інших. Повернення до готелю. Відпочинок в Абано Терме. Ночівля.

День 5
ДИВОВИЖНА ВЕНЕЦІЯ
Сніданок. Поїздка до Венеції: площа Сан Марко, Собор, прикрашений найбагатшими мозаїками, знаменита дзвіниця з годинником, Палац Дожів, будівлі Нових і Старих Прокурацій, а також п'яцетта Сан Марко з двома знаменитими колонами. Повернення до готелю. Ночівля.

День 6
МІСЦЕ КОХАННЯ - ВЕРОНА
Сніданок. Поїздка до Верони – міста Ромео та Джульєтти: замок Кастельвекко, римські пам'ятники, п'яцца дель Ербе, дворик Джульєтти, знаменита Арена ді Верона. Повернення до готелю. Відпочинок в Абано Терме. Ночівля.
День 7
МАЛОВІДОМИЙ ТРІЄСТ
Сніданок. Переїзд та екскурсія по Трієсту: стародавня базиліка святого Юстаса, православний собор святого Михайла, римський театр віком близько 2000 років. Для любителів шопінгу – це італійське містечко просто рай. За свою двохтисячолітню історію Трієст побував під владою Венеціанської республіки, присягав Габсбургам, був вільним імперським містом та Австро-угорським портом – найбільшим на Середземномор'ї, відходив то Австрії, то Італії. Тут все просочене ароматом кави, адже саме тут виробляється знаменита італійська кава. Переїзд до Угорщини. Поселення у готель. Ночівля.
День 8
ПОВЕРНЕННЯ
Сніданок. Транзит до України. Прибуття у Мукачево близько 19:00. Від'їзд до Вашого міста поїздом (для виїжджаючих в Київ рекомендуємо потяг №29).
До вартості включено:
 • ночівлі в готелях 3* у двох-тримісних номерах з душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • проїзд автобусом міжнародного класу;
 • послуги супроводжуючого;
 • екскурсії, зазначені у програмі.
До вартості не включено:
 • залізничні квитки Київ-Мукачево-Київ – 45 евро;
 • проїзд міським транспортом;
 • вхідні квитки;
 • супровід гіда в музеях та соборах;
 • медичне страхування;
 • туристичні податки у готелях;
 • оренда аудіо комплектів – 12 € (при купівлі до виїзду в тур знижка 20%);
 • транспортний сервйсний збір.

*Орієнтовна вартість деяких вхідних квитків:

Трансфер до Венеції (в два кінці) – 25 €; Гондоли у Венеції – 20 €.

* Орієнтовна вартість деяких додаткових екскурсій (вартість включає вхідний квиток, транспорт, послуги гіда, резервацію):

УСІ ЄКСКУРСІЇ У ВАРТОСТІ ТУРУ

Менеджер туру:

Марина Рудєва

Моб/Viber/Telegram

+38 067 3525861

euro1@incomartour.kiev.ua

Менеджер туру:

Ірина Лебідь

Моб/Viber/Telegram

+38 067 326 45 70

east@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом