ІНКОМАРТУР 93

Андалусія.

Особливості південного темпераменту

Неймовірно цікавий регіон Іспанії, який зачарує Вас своїми перлинами. Чарівна Малага, неповторна Севілья, розкішні курорти Марбелья та Нерха, місцеві бодеги Хересу, колоритна кухня Кадісу, насичена екскурсійна програма, дегустації місцевих вин та делікатесів.

Дати туру:

(8 днів)

21.10 – 28.10.24

Малага – Марбелья – Кастельяр – Нерха – Фріхільяна – Сетеніль-де-лас-Бодегас – Севілья – Херес-де-ла-Фронтера – Кадіс – Альхесірас – Гібралтар

Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом.
День 1
ПРИБУТТЯ ДО ІСПАНІЇ. ПРОГУЛЯНКА МАЛАГОЮ

Приліт в Малагу. Розміщення в готелі. Після відпочинку, прогулянка по місту Малага. В різні епохи містом володіли фінікійці, римляни, араби, що знайшло своє відображення і в архітектурному стилі міста, де на одному майданчику можуть розташовуватись давньоримський театр та Ратуша в стилі необароко. Під час прогулянки дегустація в одному з найдавніших винних погребів Малаги – El Pimpi. Тут можна насолодитись місцевою їжею та вином, а також культурою та традиціями півдня Іспанії. Повернення в готель. Ночівля.

День 2
ПРОДОВЖЕННЯ ЗНАЙОМСТВА З МАЛАГОЮ. ВІЛЬНИЙ ЧАС
Сніданок. Продовження екскурсії по місту Малага. Прогулянка від Пасео-Марітіми до розкішного парку в Пасео-дель-Парке з водоймами в яких плавають місцеві птахи, елегантні будівлі XIX століття, торгова вуличка Маркіза Ларіоса, котра закінчується на площі Конституції, собор Малаги та колоритний базар Меркадо-де-Атарасанас. Вільний час в місті для шоппінгу, або обіду в місцевих ресторанчиках. Повернення в готель. Ночівля.
День 3
МАРБЕЛЬЯ ТА КАСТЕЛЬЯР-ДЕ-ЛА-ФРОНТЕРА
Сніданок. Екскурсії Марбелья та Кастельяр-де-ла-Фронтера. Марбелья – стародавнє місто в архітектурі якого пересіклись епохи і правління різних цивілізацій. Бульвар Авеніда дель Мар, під відкритим небом якого зібралися з десяток скульптур видатного Сальвадора Далі. Вільний час в місті. Переїзд в містечко Кастельяр-де-ла-Фронтера – колоритне містечко, яке зберегло свою середньовічну аутентичність. Історичний центр міста визнаний Історичним художнім пам’ятником у 1963 році. Окрім цього, головною пам’яткою міста вважається фортеця Кастільо-де-Кастельяр, збудована більш ніж шість століть тому. Повернення в Малагу. Ночівля.
День 4
КУРОРТНА НЕРХА, НЕТУРИСТИЧНА ФРІХІЛЬЯНА

Сніданок. Екскурсія в курортне містечко на півдні Іспанії – Нерха. Донедавна рибацьке селище, Нерха став одним з найпопулярніших курортів з чудовими пляжами, котрі не поступаються Лазуровому узбережжю Франції. Окрім цього в містечку знаходиться християнський собор, унікальний Акведук, оглядовий майданчик «Балкон Європи» та знамениті печери Нерха. Стіни печер мають малюнки віком 27 тис.років, котрі дістались нам у спадок від людей пізнього палеоліту. Декілька десятиліть тому, печери були облаштовані сценою та музичним обладнанням. З тих пір у стародавніх гротах виступило багато знаменитостей, таких як: Хуліо Іглесіас, Монсеррат Кабальє, Майя Плісецька та їнші. Перезд у Фріхільяну – маленьке рибацьке селище, яке зазвичай не потрапляє до стандартних туристичних маршрутів, а від того її відвідання стає ще більш цінним. Без черг та великої кількості туристів, вдасться насолодитись та відчути справжній дух Середземномор’я. Повернення в готель. Ночівля.

День 5
АУТЕНТИЧНА АНДАЛУСІЯю СЕТЕНІЛЬ-ДЕ-ЛАС-БОДЕГАС

Сніданок. Переїзд до Севільї. По дорозі екскурсія в гірське селище Сетеніль-де-лас-Бодегас. Це дивовижне поселення Андалусії, славиться своєю архітектурою завдяки будиночкам, які ніби врізані в скелі та своїм виноробством. Після екскурсії переїзд до Севільї та розміщення в готелі. Прогулянка містом та вечеря* в одному з місцевих ресторанів. Ночівля.

День 6
ЧАС СЕВІЛЬІ
Сніданок. Екскурсія по столиці Андалусії – місту Севілья. Спочатку автобусна частина екскурсії з зупинками на площі Америки та на площі Іспанії. Далі, прогулянка вуличками старого міста і знайомство з найвідомішим палацом Іспанії – королівським Алькасаром. Палац вважається одним з найкращих зразків мудехарської архітектури, який по своїй красі порівнювали з Альгамброю. Огляд палацу, його внутрішніх залів та знайомство з його історією. Обід в одному з колоритних ресторанчиків міста. Вільний час в місті для шоппінгу, або прогулянки. Ночівля.
День 7
ХЕРЕС. ВСЕ ТА РАЗОМ. ВИНО, ВЕРХОВА ЇЗДА, ФАНТАСТИЧНА ФОРТЕЦЯ ТА ДИВОВИЖНЕ ФЛАМЕНКО
Сніданок. Екскурсія по місту Херес. Місто відоме не тільки завдяки виноробству, але і завдяки своїй архітектурі. Тут розташована фортеця Алькасар, також місто славиться вирощуванням коней. Саме тут розташована найвідоміша школа верхової їзди в Іспанії – Короліська школа. В цьому місті проходить Гран- Прі « Формули 1» та багаточисельні шоу фламенко, котрими так славиться Андалусія. В центрі міста скрізь розташовані бодеги – винні господарства з погребами, магазинами та дегустаційними залами. Екскурсія в найкращу з бодег – Marques del Real Tesoro. Знайомство з нюансами по виробництву хересу, а також з колекцією живопису Міро та Пікассо. На території є конюшня та неймовірна колекція старовинних карет.

Переїзд в Кадіс. В місті збереглись два кам’яні форти, Сан-Себастьян та Санта-Каталіна, збудовані для захисту міста у 1596 році. Славиться Кадіс і своєю кухнею, яку неодмінно потрібно скуштувати. Обід в одному з місцевих ресторанчиків. Після обіду екскурсія в Альхесірас. Він розташований на протоці Гібралтар у 50 км.від узбережжя Африки. Найчастіше сюди приїздять ті, хто збирається пересікти Гібралтар та далі відправитись в Марокко, або туристи, які планують подорож по Севільї, або Малаги. Тут буде можливість зробити фото на оглядовому майданчику з видом на Гібралтар. Повернення в готель. Ночівля.

День 8
ПОВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНИ

Сніданок. Виселення з готелю. Від'їзд до Вашого міста.

До вартості включено:
 • 4 ночі в готелі в Малазі, 3 ночі в готелі в Севільї;
 • сніданки в готелях;
 • транспортне обслуговування та вхідні квитки за програмою;
 • супровід ліцензованого гіда по програмі;
 • екскурсії по програмі;
 • обід в ресторані національної кухні в Кадісі;
 • дегустація місцевих вин та делікатесів в Малазі;
 • обід в колоритному селищі в Севільї;
 • відвідання місцевої бодеги Marques del Real Tesoro з дегустацією найкращих вин регіону.
До вартості не включено:
 • квитки до/з Іспанії (рекомендації будуть надані на момент, коли буде сформовано мінімальну групу);
 • медичне страхування;
 • проїзд міським транспортом;
 • туристичні податки у готелях;
 • особисті витрати та харчування у вільний час;
 • чайові місцевим гідам та водіям.

Менеджер туру:

Марина Рудєва

Моб/Viber/Telegram

+38 067 3525861

euro1@incomartour.kiev.ua

Менеджер туру:

Лебедь Ірина

Моб/Viber/Telegram

+38 067 326 45 70

east@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом