ІНКОМАРТУР 93

Перлини Бенілюкса

Перевірений роками та найвибагливішими туристами маршрут. Романтика Парижу, шик
Лазурного узбережжя та неповторна краса Коста Брава не залишать байдужими поціновувачів
ідеального поєднання екскурсій та відпочинку на Середземному морі.

Дати туру: 30.04 – 13.05.23

Автобусний тур

Без нічних переїздів

ЦІНА (місце в DBL): 770 EUR

Доплата за SNGL: + 280 EUR

Дитина до 14 років: - 30 EUR

Дитина до 12 років 3-я в номері: - 60 EUR

(Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом)

Пшемисль – Віанден – Люксембург – Дінан – Намюр – Брюсель – Брюгге – Гент – Левен

Утрехт – Амстердам (Заансе Сханс, Волендам, Делфт, Гаага, Схевенінген, Лейден, Кейкенхоф) – Пшемисль

День 1
ПОЧАТОК ТУРУ. ТРАНЗИТ УГОРЩИНОЮ.

Збір групи у Чопі до 09:10. Посадка у туристичний автобус. Транзит територією Угорщини. Увечері – прибуття до Дьора. Ночівля.
День 2
ІМПЕРАТОРСЬКИЙ ВІДЕНЬ. НЕЙМОВІРНИЙ ШОНБРУНН

Сніданок. Виїзд до Австрії. Базова екскурсія* Віднем: прогулянка «обручкою» міста - Рінгштрассе, огляд Опери, імператорської резиденції - Хофбург, Ратуші та собору св. Стефана. Вільний час. Для бажаючих відвідування літньої резиденції імператорської родини – палацу Шоннбрунн (одна з найзнаменитіших пам'яток Австрії). У другій половині дня виїзд із Відня. Транзит територією Австрії. Увечері прибуття в готель. Ночівля.

День 3
РЕЛАКС В ТЕРМАХ БАДЕН-БАДЕНУ

Сніданок. Переїзд у Баден-Баден, званий «принцом курортів та курортом принців». Можливий відпочинок в одній із найзнаменитіших купалень – термах Каракали. Переїзд до Франції. Поселення у готель. Ночівля.

День 4
МІСТО ФАХВЕРКУ. КАЗКОВИЙ СТРАСБУРГ.  ПАРИЖ. ПАРИЖ. ПАРИЖ!

Сніданок. Оглядова екскурсія Страсбургом – містом, що поєднало французьку та німецьку історії, дві культури, дві релігії. Переїзд у Париж. Розміщення в готелі. Увечері для всіх бажаючих – круїз* на одному із знаменитих корабликів бато-муш за сяючим нічним Парижем. НочівляС

День 5
ЗНАЙОМСТВО З НАЙВІДОМІШИМ МІСЦЕМ ЄВРОПИ. НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ВЕРСАЛЬ

Сніданок. Базова екскурсія* Парижем №1: пагорб Трокадеро з найкращим видом на Ейфелеву Башту, Марсове поле, гробниця Наполеона в Будинку Інвалідів, музей Орсе, міст Олександра III, Пантеон, Сорбонна, алеї Люксембурзького саду, Латинський квартал, Гранд Опера, , церква св. Магдалини, площа Бастилії. Вільний час. Для бажаючих у другій половині дня – поїздка у Версаль, відвідування палацу (з аудіогідом). Повернення до Парижа. А вночі – шоу* у кабаре Лідо. Ночівля.
День 6
КОРОЛЕВСЬКИЙ ПАРИЖ. СЛІДАМИ ЛЮДОВИКА 14

Сніданок. Базова екскурсія* по Парижу №2: серце Парижа – острів Сіте із собором Паризької Богоматері, знамените Черево Парижа, центр сучасного мистецтва – Центр Жоржа Помпіду, Гревська площа та мерія. Вільний час. Можлива екскурсія* по Лувру – найбільшому музею Франції (з місцевим російськомовним гідом). Ночівля.

День 7
ДОВГА ДОРОГА ДО ІСПАНІЇ. МОРЕ КЛИЧЕ

Сніданок. Рано вранці виїзд до Іспанії. Переїзд через Францію, можливість помилуватися мальовничою провінцією – зеленою долиною Луари, густими лісами Оверні, гірськими краєвидами Центрального масиву. У другій половині дня переїзд через Піренеї та прибуття у східну Іспанію – провінцію Каталонія. Розміщення у готелі на узбережжі. Ночівля.
День 8-9
ВІДПОЧИНОК НА СЕРЕДЗЕМНОМУ МОРІ

Відпочинок на Середземному морі (недалеко від Барселони) з напівпансіоном.
Базова екскурсія* Барселоною: собор Саграда Прізвище (Святого сімейства), площа Іспанії, пагорб Монжуїк, парк Гюель, площа Колумба, Старий порт, вулиця Лас Рамблас, квартал Барії готик, кафедральний собор, Королівський палац, чарівні фонтани.
Факультативно можливі різноманітні екскурсії по узбережжю:
Фігейрас із фантастичним будинком-музеєм Сальвадора Далі та Жирона;
«Привіт, Коста-Браво!»: сад екзотичних рослин, середньовічна фортеця Тосса та іспанський винний льох – бодега;
шоу Лицарський турнір – вечірній розважальний захід у середньовічному замку з елементами лицарських битв, танцю фламенко (вечеря та напої включені).Отдых на Средиземном море (недалеко от Барселоны) с полупансионом.
День 10
ПЕРЛИНИ ЛАЗУРНОГО БЕРЕГУ. МІСТО МІЛЬЯРДЕРІВ МОНАКО

Сніданок. Переїзд на Лазурний берег. Розміщення в готелі. Увечері - екскурсія* до князівства Монако, унікальну мікродержаву, країну мільйонерів, столицю грального бізнесу Європи, розташовану в наймальовничішій бухті Середземного моря. Прогулянка столицею – містом Монако-Вілль із зовнішнім оглядом Княжого палацу та Океанографічного музею. Візит до грального раю Монте-Карло дасть можливість не тільки відвідати знамените Казино, але й випробувати долю на його гральних столах. Ночівля.

День 11
КУРОРТНА НІЦЦА. ФРАНЦУЗСЬКІ ПАРФУМИ

Сніданок. Оглядова екскурсія по Ніці: Англійська набережна та готель Негреско, квітковий ринок, пагорб Шато. Переїзд до Італії. По дорозі - зупинка в Ез для знайомства з парфумерією Франції. Ночівля в готелі в районі Стра.
День 12
НЕЗАБУТНЯ ВЕНЕЦІЯ.

Сніданок. Переїзд до Венеції. Відправлення до острівної частини міста на швидкохідному катері по каналу Джудекка. Вільний час або Базова екскурсія* Венецією: палац Дожів, Міст зітхань, «золотий» собор у світі - св.Марка, міст ювелірів. Для бажаючих: романтична подорож на гондолі* водними вуличками міста. Переїзд до Словенії. Розміщення в готелі. Ночівля.
День 13
ТРАНЗИТ СЛОВЕНІЄЮ ТА УГОРЩИНОЮ

Сніданок. Транзит територією Словенії. Ночівля на території Угорщини.
День 14
ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Сніданок. Переїзд до України. Прибуття у Чоп близько 20:00. Від'їзд до Вашого міста поїздом.
До вартості включено:
- ночівлі та сніданки в готелях 3-4* з душем, WC,
- сніданки за програмою;
- вечері під час перебування в Іспанії;
- проїзд в автобусі за маршрутом;
- послуги супроводжуючого;
- екскурсії зазначені у програмі.
До вартості не включено:
- медичне страхування;
- залізничні квитки (купе – від50 євро);
- проїзд міським транспортом;
- Вхідні квитки; •
- супровід гіда в музеях та соборах;
- додаткові екскурсії, відмічені *;
- оренда аудіо комплекту – 15 євро (при покупці до виїзду в тур знижка 20%);
- туристичні податки у готелях;
- транспортний сервісний збір.
* Орієнтовна вартість вхідних квитків: Шоннбрун із гідом - 25€; терми Каракали - 18 €; катер у Парижі – 14 €; кабаре Лідо – 135€ (без проїзду); парк Гюель – 8€; Театр-музей С. Далі у Фігерасі - 12 €; трансфер до Венеції (в два кінці) – 18 €; гондоли у Венеції – 20€.

Пакет оглядових базових екскурсій: Відень – 20 €; Париж №1 – 25€; Париж №2 - 20 €; Барселона екскурсійна – 35€; Венеція – 25€. Разом 125 €.
 Увага! Купуючи весь пакет оглядових базових екскурсій в агентстві, до дня виїзду в тур надається знижка. Вартість базового пакету (5 екскурсій) - 115 €.

* Вартість деяких додаткових екскурсій та послуг (включає вхідний квиток, транспорт, послуги гіда, резервацію): Версаль - проїзд 15 €, вхідний квиток - 18 € (палац), 7 € (парк); Лувр із гідом - 35€; «Здрастуйте, Коста-Браво!» - 20 €; Фігейрас+Жирона – 35€ (без вхідного квитка до музеїв); "Лицарський турнір" - 55 € (діти - 30 €); "Порт Авентура" - 63 € (діти - 53 €); Монако - 25 €.

Менеджер туру:

Марина Рудєва

Моб/Viber/Telegram

+38 067 3525861

euro1@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом