ІНКОМАРТУР 93

Каталонія.

Світ геніальних митців

Подорож країною, яка вражає не тільки своїми золотистими пляжами убрережжя Коста Брава, а і неймовірною архітектурою завдяки відомому барселонському архітектору Антоніо Гауді, художнику-сюрреалісту Сальвадору Далі з його театром-музеєм, духовною святинею – монастирем Монсеррат, містечками Перпіньян, Палафружель та Пальс, селищами Бісалу, Рупіт та Кольюр з мальовничими пейзажами та різноманіттям місцевих делікатесів та вина.

Дати туру:

(8 днів)

02.09 – 09.09.24

Ллорет-де-Мар – Барселона – Рупіт – Бесалу – Перпіньян – Кольюр – Палафружель – Фігерас – Кадакес – Пальс

Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом.
День 1
ПРИБУТТЯ ДО ІСПАНІЇ. ДОВГООЧИКУВАНЕ МОРЕ

Приліт в Барселону в першій половині дня. Переїзд в Ллорет-де-Мар. По дорозі заїзд в іспанську бодегу – колоритний винний погреб. Дегустація вина, найкращих каталонських сирів, ковбаси та хамону. А також відомих солодощів «турон» – на основі меду та мигдалю. Після дегустації прогулянка містом. Розміщення в готелі, розташованому на центральній набережній мміста. Обід в місцевій таверні. Після обіду вільний час, можливість прогулятись вздовж узбережжя, відпочити на пляжі, або поплавати в морі. Вечеря в ресторані готелю. Ночівля.

День 2
БАРСЕЛОНА ГАУДІ. КАЗКА, ЩО ПОРЯД

Сніданок. Екскурсія в Барселону. Неймовірна архітектура Гауді, подібну не зустрінеш більш ніде. Готичний квартал, котрий мирно співіснує з безтурботною набережною Барселони. Гора Тібідабо, с якої відкривається неймовірна панорама на мегаполіс. Повернення в готель. Вільний час для відпочинку на морі. Вечеря в ресторані готелю. Ночівля.

День 3
РУПІТ І БЕСАЛУ. НЕЗВИЧНА КАТАЛОНІЯ
Сніданок. Екскурсія Рупіт та Бесалу. Рупіт – це гірське поселення, яке спершу було фортецею. Місто було зруйноване землетрусом у ХV столітті. Наразі в місті мешкає до 400 чоловік, а деяким будівлям, котрі збереглись – більше п’ятсот років. Обід* в місцевому колоритному ресторані на вершині гори з неймовірним видом на Піренеї. Після обіду відвідаємо місцеві магазинчики, де можна придбати сири та ковбаси домашнього виробництва. Бесалу – ще одне місто, якому вдалось зберегти свою середньовічну красу. Романський стиль переважає в історичній частині міста, насолодитись яким можливо блукаючи вузькими вуличками міста. Повернення та вечеря в готелі. Ночівля.
День 4
НЕ ЛИШЕ МОРЕ. ГОРНИЙ МОНСЕРРАТ ТА МІКРОДЕРЖАВА АНДОРА

Сніданок. Вільний день для відпочинку на морі. Для бажаючих* екскурсії монастир Монсеррат або Андору. Монастир Монсеррат розташований в унікальному по красі гірському масиві та вважається духовним центром Каталонії, де зберігається статуя Чорної Діви та виступає знаменитий хор хлопчиків. Андора – казкова країна з неймовірними пейзажами, м’яким кліматом та гостинними жителями, що розташована в східних Піренеях між Іспанією та Францією. Завдяки цьому поєднанню в країні присутні традиції обох держав. Повернення в готель. Вечеря в ресторані готелю. Ночівля.

День 5
ДЕСЬ НА УЗБЕРЕЖЖІ СЕРЕДЗЕМНОГО МОРЯ. ФРАНЦІЯ

Сніданок. Екскурсія Перпіньян та Кольюр. Перпіньян – затишне французьке містечко, яке вдало поєднало у собі французьку культуру з іспанським впливом, що відчувається у всьому: від архітектури до кухні. Місто прославлене завдяки виноробству. Кольюр – рибацьке селище на узбережжі Середземного моря, яке так і жило б своїм повсякденним життям, якби не художники, які відкрили його у XX столітті. Прогулянка вуличками міста, місцевий ринок з різними делікатесами. Повернення в готель. Вечеря в ресторані готелю. Ночівля.

День 6
ЗНАЙОМА НЕЗНАЙОМА КАТАЛОНІЯ

Сніданок. Екскурсі Палафружел та Пальс. Палафружель – вулиці викладені з бруківки, білосніжні будиночки та рибацькі човни на узбережжі, створюють неймовірну атмосферу. Прогулянка містом та відпочинок на пляжі. Обід* у місцевому ресторані з бокалом вина. Переїзд та екскурсія Пальс. Сучасне селище – це радше музей під відкритим небом. Кожен будиночок, який знаходиться в старій частині міста, є живою пам’яткою готичної архітектури. Не дивлячись на аутентичність міста, тут легко можна знайти ресторанчики, магазини з місцевими сувенірами або фірмовим шоколадом. Повернення в готель. Вечеря в ресторані готелю. Ночівля.

День 7
МАНДРУЮЧИ З ДАЛІ

Сніданок. Екскурсія в Фігерас. Це місто розташоване неподалік Франції, славиться своїми розкішними виноградниками та вишуканим вином. Прогулянка містом, знайомство з місцями, які вплинули на творчість великого художника Сальвадора Далі. Відвідаємо театр-музей Сальвадора Далі. Переїзд в Кадакес., затишне рибацьке селище, відоме завдяки резиденції Сальвадора Далі, який обожнював надзвичайні пейзажі цього місця. Вечеря в готелі. Ночівля.

День 8
ПОВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНИ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в аеропорт Барселони. Виліт.

До вартості включено:
 • 7 ночей в готелі Marsol 4*;
 • сніданки та вечері в готелі;
 • транспортне обслуговування та вхідні квитки за програмою;
 • супровід ліцензованого гіда по програмі;
 • екскурсії по програмі;
 • дегустація у винних погребах;
 • традиційний каталонський обід в колоритному ресторані.
До вартості не включено:
 • квитки до/з Іспанії (рекомендації будуть надані на момент, коли буде сформовано мінімальну групу);
 • медичне страхування;
 • проїзд міським транспортом;
 • туристичні податки у готелях;
 • особисті витрати та харчування у вільний час;
 • чайові місцевим гідам та водіям.
* Орієнтовна вартість додаткових екскурсій:
Монастир Монсеррат від 70€; Андора від 70€

Менеджер туру:

Марина Рудєва

Моб/Viber/Telegram

+38 067 3525861

euro1@incomartour.kiev.ua

Менеджер туру:

Лебедь Ірина

Моб/Viber/Telegram

+38 067 326 45 70

east@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом