ІНКОМАРТУР 93

Чорногорський круїз

Країна, яка запам’ятається Вам своїми історичними пам’ятками та архітектурою, пейзажами та нейморівною природою Гранд каньйону, Скадарського озера, Бококоторської затоки. Національна кухня, багатокілометрові пляжі, чисте повітря, величні гори, все це робить Чорногорію привабливою, як для екскурсійного так і для пляжного відпочинку.

Тривалість:

(8 днів/7 ночей)

22.06–29.06

29.06-06.07

06.07-13.07

13.07-20.07

20.07-27.07

27.07-03.08

03.08-10.08

10.08-17.08

17.08-24.08

24.08-31.08

31.08-07.09

07.09-14.09

Будва - Бококоторська затока - Монастир Острог та Подгориця - Цетіньє - Требіньє - Скадарське озеро + Рієка Црноєвича

Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом.
День 1
Розміщення в готелі Будви. Вільний час. Ночівля.

День 2
Сніданок. Для бажаючих екскурсія «Бококоторська затока». Ви зможете побачити єдиний фьйорд на півдні Європи. Відвідаєте стародавні міста Котор та Пераст, прогуляєтесь вузькими вулочками та площами. Відвідаєте острів Госпа од Шкрпела, оглянете його церкву та музей. Ночівля.
День 3
Сніданок. Для бажаючих екскурсія «Рафтинг». Подорож до каньйону ріки Піва . Сніданок на березі річки, інструктаж та сплав під керівництвом досвідчених спортсменів-інструкторів. Загальна протяжність сплаву біля 20 км. з зупинками на відпочинок та огляд пейзажів каньйону. За бажанням купання в гірській річці. Обід в національному ресторані*. Ночівля.
День 4
Сніданок.Відпочинок на морі. Для бажаючих екскурсія Монастир Острог та Подгориця*- одна з національних та релігійних святинь Чорногорії – монастир Острог. Монастир вирубано в скелі, на висоті 900 м над рівнем моря. Складається він з двох церков: перша, Хрестовоздвиженська, побудована в 1665 році, друга– церква Вознесіння Богородиці – в 1774 році. В ній знаходяться мощі Св. Василя Острожського, чудотворця та цілителя. Це святилище понад 300 років привертає увагу паломників з усього світу, незалежно від їх віросповідання. По дорозі відвідання адміністративної столиці Чорногорії – міста Підгориця з оглядовою екскурсією. Повернення в готель. Ночівля.
День 5
Сніданок. Вільний час для відпочинку. За бажанням екскурсія «Серце Чорногорії»*. Знайомство з стародавньою культурною столицею Чорногорії- містом Цетіньє, Цетинський монастир з його скарбницею, містечко Негуші, де виробляють відомий делікатес-пршут з дегустацією. На зворотному шляху Бококоторська затока в її панорамними видами. Прогулянка по стародавнім бокельським містам Котор та Пераст. Ночівля.
День 6
Сніданок. Екскурсія в Боснію та Герцоговину*. Проїзд через м. Герцег Нові, повз гору Орьєн до м. Требіньє (Боснія), розташоване на березі річки Требишніци. Відвідання комплекса Црквінє (церква Благовіщення), могили одного з найвеличніших сербських поетів Йована Дучича. Оглядова екскурсія по старій частині міста, відвідання монастиря Тврдош з дегустацією. Ночівля.
День 7
Сніданок. Для бажаючих екскурсія «Скадарське озеро + Рієка Црноєвича». Скадарське озеро- саме велике озеро на Балканах, дві третини його території знаходяться в Чорногорії, а одна третина в Абланії. Прогулянка на човнах по най мальовничішим куточкам озера. Для бажаючих* обід зі страв національної кухні. Повернення в готель. Ночівля.
День 8
Сніданок. Завершення програми. Переїзд в Україну.
До вартості включено:
 • проживання в готелі Будви з сніданками;
 • трансфери у складі групи на екскурсії;
 • оглядові екскурсії Скадарське озеро+Рієка Црноєвича, Бококоторська бухта, Рафтинг ;
 • послуги гіда по маршруту на екскурсіях;
До вартості не включено:
 • медичне страхування;
 • додаткові екскурсії позначені *;
 • вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї;
 • проїзд міським транспортом;
 • туристичні такси в готелі;
 • трансфер в/з готелю;
 • квитки до/з Чорногорії;
 • доплата за вечері в готелі 3*- 15 євро, в готелі 4*-20 євро;
*Орієнтовна вартість деяких додаткових екскурсій:
Серце Чорногорії – 55 євро, Монастир Острог та Подгориця-30 євро, Боснія та Герцоговина-55 євро.

Менеджер туру:

Лебедь Ірина

Моб/Viber/Telegram

+38 067 326 45 70

east@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом