ІНКОМАРТУР 93

Барви Нідерландів та Бельгії

Тур Барви Нідерландів та Бельгії завжди був хітом продажів за його комфортність та можливість багато побачити за невеликий проміжок часу. А побачити це варто. Тут і величний Берлін, і захоплюючий Амстердам, і ділова Гаага, і витончений Брюссель. Окрім цього невеликі, але не менш значущі Заансе Схаанс, Велендам, Делфт, Гент, Брюге і не тільки. А ще, в цьому турі буде можливість побачити знаменитий Квітковий килим, що «розстилають» один раз на два роки на кілька днів у самому серці Брюсселя – Гранд Плас! Цей неймовірної краси витвір обов’язково треба побачити на власні очі.

Дати туру:

ПОТЯГ/АВТОБУС (8 днів): 12.08 – 19.08.24

АВІАВАРІАНТ (6 днів): 13.08 – 18.08.24

Берлін - Амстердам – Заансе Сханс – Волендам – Делфт – Гаага – Схевенінген – Брюссель – Гент – Брюгге – Мейсен

Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом.

Акція "Будь першим"

Знижка 50 євро або 100 євро на бронювання фірмових турів компанії «Інкомартур 93».

День 1
ПОЧАТОК ТУРУ. СТОЛИЦЯ НІМЕЧЧИНИ - БЕРЛІН
Прибуття в Пшемисль (для виїжджаючих з Києва рекомендуємо потяги №51 або №705). Посадка до автобуса. Транзит Польщею. Переїзд до Берліну, вечірня оглядова автобусна екскурсія столицею Німеччини: Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Унтер-ден-Лінден, Фрідріхштрассе, Жандарменмаркт, суперсучасний Соні-центр, Берлінський Собор, Олександрплац, Телевежа, Острів музеїв, залишки Берлінської стіни біля чек-поінту. Ночівля в районі Берліна.
День 2
АМСТЕРДАМ. ПІВНІЧНА ВЕНЕЦІЯ. МІСЦЕ СВОБОДИ.
Сніданок. Переїзд в Амстердам, оглядова екскурсія містом: Рембрандтплейн, Синій міст і Стопера, Квітковий ринок, Бегійнхоф, площа Дам та головна вулиця Дамрак, Королівський палац. Поселення в готелі в районі Амстердама. Ночівля.

АВІАВАРІАНТ ТУРУ. Приліт до Амстердаму. Зустріч з группою. Далі по программі.

День 3
ПРОВІНЦІЙНА ГОЛАНДІЯ. НЕЗВИЧНИЙ АМСТЕРДАМ

Сніданок. Відвідування знаменитої фабрики діамантів «Coster Diamonds» (з екскурсією), прогулянка каналами Амстердама на катері* (з аудіогідом) – багато місць цього дивовижного міста можна побачити лише з води. Вільний час в Амстердамі для самостійного відвідування музеїв міста (Рейксмузей, музей Мадам Тюссо, Ван Гога, Немо та інші). У другій половині дня екскурсія* Провінційна Голандія з відвідуванням відомого рибальського села Волендам на березі затоки Ейселмеєр, етнографічного села Заансе Схаанс та сирної ферми. Повернення до готелю. Ночівля.

День 4
НЕ ЛИШЕ АМСТЕРДАМ. КОРОЛЕВСЬКА ГААГА ТА ПІВНІЧНЕ МОРЕ СХЕВЕНІНГЕНУ

Сніданок. Виїзд на екскурсію* Неофіційні столиці Нідерландів: Гаага, Делфт та Схевенінген. Середньовічний Делфт з атмосферою XV-XVI століть: старовинні будинки та вулички, канали та церкви. Тут, у Новій церкві, знаходиться мавзолей Вільгельма Оранського та усипальниця голландських королів. Символами Делфта вже кілька століть є синьо-білий фаянс і твори великого художника Яна Вермеєра. Відвідування величної парку Гааги, що потопає в зелені, - міста дипломатів. Тут живе королева Нідерландів, знаходиться парламент та уряд країни, а у знаменитому Палаці світу засідає Міжнародний суд. У парку Мадуродам* (Голландія у мініатюрі) можна відчути себе Гулівером у країні ліліпутів! У передмісті Гааги - Схевенінгені буде можливість пройтися золотим піщаним пляжем Північного моря і скуштувати дари моря в рибних ресторанчиках*. Повернення до готелю. Ночівля.

День 5
БРЮССЕЛЬ. УНІКАЛЬНИЙ КВІТКОВИЙ КИЛИМ.
Сніданок. Переїзд до Брюсселя. Оглядова екскурсія містом: Королівський палац Лакена, старе місто, сквер Малого Саблона, палац Правосуддя, собор Св. Михайла, площа Гран-плас (найкрасивіша площа в Європі!), символ міста – фонтан «Манекен Піс», Європейський район з Європарламентом. Можливість побачити унікальний Квітковий килим, який «розстеляють» на Гран-Плас раз на два роки. Ночівля.
День 6
СКАРБИ ФЛАНДРІЇ. БЕЛЬГІЯ, ЯКУ ПОТРІБНО ПОБАЧИТИ КОЖНОМУ
Сніданок. Екскурсія* Скарби Фландрії з відвідуванням найкрасивіших міст провінції – Гента та Брюгге. Гент – поселення та порт на злитті річок Лейє та Шельда у Бельгії. Це чудове старовинне місто, засноване у VII столітті, завжди було вузловим пунктом для фламандців. З XI століття – це центр текстильної промисловості та виробництва мережив у Європі, а тому одне з найбагатших міст Європи. Брюгге, заснований у X столітті та відомий вже з XII-XIII століття своїм текстильним виробництвом, сьогодні став справжньою Меккою для туристів. Здається, він майже не змінився за довгі віки своєї історії. Його по праву називають «північною Венецією»: канали, мости та старовинна архітектура надають йому романтичного вигляду. Повернення до готелю. Ввечері вільний час у Брюсселі. Ночівля.
День 7
ПОЗНАЙОМИТИСЬ З АЛХІМІЄЮ ЧИ ВІДВІДАТИ МЕЙСЕН
Сніданок. Транзит Німеччиною. У другій половині дня – відвідування порцелянової столиці Європи – Мейсена. Переїзд до Польщі. Ночівля.

АВІАВАРІАНТ ТУРУ. Виліт з Брюселю.
День 8
ПОВЕРНЕННЯ.
Сніданок. Переїзд у Пшемисль. Від'їзд до Вашого міста поїздом. Для виїжджаючих до Києва рекомендуємо потяги №52 чи №716.
До вартості включено:
 • ночівлі в готелях 3-4* у дво-тримісних номерах душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • транспортне обслуговування за програмою;
 • екскурсії, зазначені в програмі.
До вартості не включено:
 • проїзд у поїзді Київ-Перемишль-Київ (№51/52 (купе) – 95 євро, №705/716 (2й клас) – 70 евро);
 • медичне страхування;
 • додаткові екскурсії, відмічені *;
 • вхідні квитки та супровід гіда в музеях та соборах;
 • проїзд міським транспортом;
 • туристичні податки у готелях;
 • оренда аудіо комплектів – 12 євро (при покупці до виїзду в тур знижка 20%);
 • сервісний транспортний збір - 10 євро.

* Орієнтовна вартість вхідних квитків:

катер в Амстердамі – 12 €; Рейксмузей – 22,5 €; музей Ван Гога - 22 €; музей Мадам Тюссо – 23,5 €.

*Орієнтовна вартість додаткових екскурсій: дорослі/діти до 12 років:

(Вартість включає вхідний квиток, транспорт, послуги гіда, резервацію):

Провінційна Голландія – 40€/30€; Неофіційні столиці Нідерландів – 55€/45€; Скарби Фландрвї – 45€/35€.

Менеджер туру:

Марина Рудєва

Моб/Viber/Telegram

+38 067 3525861

euro1@incomartour.kiev.ua

Менеджер туру:

Ірина Лебідь

Моб/Viber/Telegram

+38 067 326 45 70

east@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом