ІНКОМАРТУР 93

Шляхами європейських королів

Середньовічна Європа у всій її красі та величі! Сучасні міста з історією королів. Захоплююча мандрівка шляхами творення історії від Берліну до Парижу, з родзинкою – романтичним та в одночас суворим і неприступним містом піратів – Сен Мало. Неймовірні краєвиди, природні явища Мон-Сен-Мішель та квітучі береги Онфлера не залишать байдужими жодного. Також, під час туру заплановане відвідання квіткового килиму у Брюсселі, що “розстеляють” один раз на два роки.

Ласкаво просимо шляхами європейських королів!

Дати туру:

ПОТЯГ/АВТОБУС (14 днів): 14.08 – 27.08.24

АВІАВАРІАНТ (12 днів): 15.08 – 26.08.24


Без нічних переїздів

Берлін - Амстердам – Заансе Сханс – Волендам – Делфт – Гаага – Схевенінген – Брюссель – Гент – Брюгге – Париж – Версаль – Живерні – Довіль – Трувіль – Мон-Сен-Мішель – Сен Мало - Онфлер

Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом.

Акція "Будь першим"

Знижка 50 євро або 100 євро на бронювання фірмових турів компанії «Інкомартур 93».

День 1
ПОЧАТОК ТУРУ. ТРАНЗИТ ПОЛЬЩЕЮ. ЗНАЙОМСТВО З БЕРЛІНОМ
Прибуття в Перемишль (для виїжджаючих з Києва рекомендуємо потяги №51 або №705). Посадка до автобуса. Транзит Польщею. Переїзд до Берліну, вечірня оглядова автобусна екскурсія столицею Німеччини: Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Унтер-ден-Лінден, Фрідріхштрассе, Жандарменмаркт, суперсучасний Соні-центр, Берлінський Собор, Олександрплац, Телевежа, Острів музеїв, залишки Берлінської стіни біля чек- . Ночівля в районі Берліна.
День 2
АМСТЕРДАМ. ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ

Сніданок. Переїзд в Амстердам, оглядова екскурсія містом: Рембрандтплейн, Синій міст і Стопера, Квітковий ринок, Бегійнхоф, площа Дам та головна вулиця Дамрак, Королівський палац. Поселення в готелі в районі Амстердама. Ночівля.


АВІАВАРІАНТ ТУРУ. Приліт до Амстердаму. Зустріч з группою. Далі по программі.

День 3
ВІЛЬНИЙ ЧАС В СТОЛИЦІ НІДЕРЛАНДІВ. ПРОВІНЦІЙНА ГОЛАНДІЯ

Сніданок. Відвідування знаменитої фабрики діамантів «Coster Diamonds» (з екскурсією), прогулянка каналами Амстердама на катері* (з аудіогідом) – багато місць цього дивовижного міста можна побачити лише з води. Вільний час в Амстердамі для самостійного відвідування музеїв міста (Рейксмузей, музей Мадам Тюссо, Ван Гога, Немо та інші). У другій половині дня екскурсія* Провінційна Голандія з відвідуванням відомого рибальського села Волендам на березі затоки Ейселмеєр, етнографічного села Заансе Схаанс та сирної ферми. Повернення до готелю. Ночівля.

День 4
НЕОФІЦІЙНІ СТОЛИЦІ НІДЕРЛАНДІВ

Сніданок. Виїзд на екскурсію* Неофіційні столиці Нідерландів: Гаага, Делфт та Схевенінген. Середньовічний Делфт з атмосферою XV-XVI століть: старовинні будинки та вулички, канали та церкви. Тут, у Новій церкві, знаходиться мавзолей Вільгельма Оранського та усипальниця голландських королів. Символами Делфта вже кілька століть є синьо-білий фаянс і твори великого художника Яна Вермеєра. Відвідування величної парку Гааги, що потопає в зелені, - міста дипломатів. Тут живе королева Нідерландів, знаходиться парламент та уряд країни, а у знаменитому Палаці світу засідає Міжнародний суд. У парку Мадуродам* (Голландія у мініатюрі) можна відчути себе Гулівером у країні ліліпутів! У передмісті Гааги - Схевенінгені буде можливість пройтися золотим піщаним пляжем Північного моря і скуштувати дари моря в рибних ресторанчиках*. Повернення до готелю. Ночівля.

День 5
МАНДРУЮЧИ БЕЛЬГІЄЮ. БРЮССЕЛЬ
Сніданок. Переїзд до Брюсселя. Оглядова екскурсія містом: Королівський палац Лакена, старе місто, сквер Малого Саблона, палац Правосуддя, собор Св. Михайла, площа Гран-плас (найкрасивіша площа в Європі!), символ міста – фонтан «Манекен Піс», Європейський район з Європарламентом. Можливість побачити унікальний Квітковий килим, який «розстеляють» на Гран-Плас раз на два роки. Ночівля.
День 6
НЕЗАБУТНІ СКАРБИ ФЛАНДРІЇ
Сніданок. Екскурсія* Скарби Фландрії з відвідуванням найкрасивіших міст провінції – Гента та Брюгге. Гент – поселення та порт на злитті річок Лейє та Шельда у Бельгії. Це чудове старовинне місто, засноване у VII столітті, завжди було вузловим пунктом для фламандців. З XI століття – це центр текстильної промисловості та виробництва мережив у Європі, а тому одне з найбагатших міст Європи. Брюгге, заснований у X столітті та відомий вже з XII-XIII століття своїм текстильним виробництвом, сьогодні став справжньою Меккою для туристів. Здається, він майже не змінився за довгі віки своєї історії. Його по праву називають «північною Венецією»: канали, мости та старовинна архітектура надають йому романтичного вигляду. Повернення до готелю. Ввечері вільний час у Брюсселі. Ночівля.
День 7
НАСТУПНА ЗУПИНКА - ПАРИЖ!
Сніданок. Переїзд до Парижу. Перше знайомство з містом: Єлисейські Поля – «вітрина Європи», Тріумфальна Арка на площі Зірки, площа Згоди та Луксорський обеліск (подарунок єгипетського короля). Розміщення в готелі. Увечері для всіх бажаючих – круїз* на одному із знаменитих корабликів бато-муш сяючим нічним Парижем. Ночівля.
День 8
ДЕНЬ У НАЙВІДОМІШОМУ МІСЦІ СТАРОЇ ЄВРОПИ
Сніданок. Автобусна екскурсія* по Парижу: пагорб Трокадеро з найкращим видом на Ейфелеву Башту, Марсове поле, гробниця Наполеона в Будинку Інвалідів*, музей Орсе, міст Олександра III, Пантеон, Сорбонна, алеї Люксембурзького саду, Латинський квартал, Гранд Опера, Вандомська площа, церква св. Магдалини, площа Бастилії. Пішохідна екскурсія* по Парижу: серце міста – острів Сіте із Собор Паризької Богоматері, каплиця Сен-Шапель, палац Правосуддя, колишня в'язниця Консьєржері, Міст міняйл, центр Жоржа Помпіду (музей сучасного мистецтва), фонтан Стравінського, Готель де Віль (мерія Парижа) на колишній Гревській площі. А вночі – шоу* у кабаре Мулен Руж. Ночівля.
День 9
ЗАНУРЕННЯ В ІСТОРІЮ. ВЕРСАЛЬ ТА МОНМАРТР
Сніданок. Для бажаючих поїздка* у Версаль, з відвідуванням Версальського палацу (з аудіогідом), заміської резиденції французьких королів XVII – XVIII століть, та неймовірного парку. Після повернення, вечірня екскурсія* на Монмартр - район художньої богеми XIX століття, де жили свого часу Ренуар і Тулуз-Лотрек, Ван Гог і Пікассо, співачка Даліда. Пагорб Монмартр, найвища точка Парижа, увінчаний білим куполом базиліки Святого Серця (Сакре-Кер). Музиканти та художники вечірнього Монмартру закликають туристів на вуличні шоу та вернісажі просто неба, а спритні офіціанти на площі Тертр обслуговують туристів у найстаріших бістро Парижа. Ночівля.
День 10
ФРАНЦІЯ ТО НЕ ЛИШЕ ПАРИЖ
Сніданок. Переїзд до Нормандії. Відвідання мальовничого Живерні, котрий прославився завдяки художнику Клоду Моне, який жив і творив тут протягом 43 років. Прогулянка* по садибі художника, де збереглися його особисті речі та продовження в чудовому саду, де Моне черпав своє натхнення. Переїзд на атлантичне узбережжя. Відвідування міст-близнюків Довіль та Трувіль, збудованих за ініціативою Герцога де Морні та його дружини Софії Трубецької. Понад півтора століття вони є улюбленим і престижним місцем відпочинку заможних людей та відомих акторів. Огляд знаменитого казино "Бар'єр", готелю "Нормандія", пафосних особняків бомонду. Ночівля в районі Сен-Мало.
День 11
КОРСАРИ ТА МОНАХИ
Сніданок. Екскурсія* в одне із сучасних чудес світу – Мон-Сен-Мішель (абатство, включене до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО). Незабутня панорама на десятки кілометрів, вражаюча архітектура та природа! Справжній і безумовний символ Франції – найбільш відвідуваний «куточок» Франції після Парижа. На самій вершині скелі, на висоті майже 80 метрів, підносяться до неба стіни стародавнього абатства. Унікальною особливістю даної місцевості є найсильніші на всьому узбережжі припливи та відливи. У період відпливу вода може відступати від берегів острову на 18 км. У другій половині дня екскурсія по Сен-Мало, неприступному місту піратів та корсарів. Прогулянка стіною фортеці, що оточує все старе місто. Пам'ятники відкривачу Канади Жану Картьє, корсару Сюркуфу, могила поета Шатобріана на острівці. Нічліг.
День 12
КВІТУЧИЙ БЕРЕГ ФРАНЦІЇ
Сніданок. Переїзд до Онфлера (Квітучий берег). Прогулянка наймальовничішим містом Нормандії: стара затока, набережна та церква св. Катерини, збудована корабелами. У ХІХ столітті Онфлер був культовим центром художньої еліти Франції. Переїзд найбільшим в Європі вантовим мостом «Нормандія» (2141м) через гирло Сени. Переїзд територією Франції та Бельгії. Ночівля в районі бельгійсько-голландсько-німецького кордону.
День 13
ПОЧАТОК ШЛЯХУ ДО УКРАЇНИ
Сніданок. Транзит мальовничими дорогами Німеччини до Польщі. Ночівля.

АВІАВАРІАНТ ТУРУ. Виліт з Кельну/Дортмунду/Дюсельдорфу.
День 14
ПОВЕРНЕННЯ
Сніданок. Переїзд у Пшемисль. Від'їзд до Вашого міста поїздом. Для виїжджаючих до Києва рекомендуємо потяги №52 чи №716.
До вартості включено:
 • ночівлі в готелях 3-4* у дво-тримісних номерах душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • транспортне обслуговування за програмою;
 • екскурсії, зазначені в програмі.
До вартості не включено:
 • проїзд у поїзді Київ-Пшемисль-Київ (№51/52 (купе) – 95 євро, №705/716 (2й клас) – 70 евро);
 • або авіапереліт при автіаварінті туру;
 • медичне страхування;
 • додаткові екскурсії, відмічені *;
 • вхідні квитки та супровід гіда в музеях та соборах;
 • проїзд міським транспортом;
 • туристичні податки у готелях;
 • оренда аудіо комплектів – 15 євро (при покупці до виїзду в тур знижка 20%);
 • сервісний транспортний збір - 20 євро.

* Орієнтовна вартість вхідних квитків:

катер в Амстердамі – 12 €; Рейксмузей – 22,5 €; музей Ван Гога - 22 €; музей Мадам Тюссо – 23,5 €; Мулен Руж – 115 € (шоу на 23:00 + келих шампанського); Версаль палац – 21€, Версаль парк – 12€; Живерні – 11€.


*Орієнтовна вартість додаткових екскурсій: дорослі/діти до 12 років:

(Вартість включає вхідний квиток, транспорт, послуги гіда, резервацію):

Провінційна Голландія – 40€/30€; Неофіційні столиці Нідерландів – 55€/45€; Скарби Фландрії – 45€/35€; прогулянка корабликом по Сені – 25/20€; автобусний Париж - 40€/30€; пішохідний Париж - 30€/20€; Монмартр - 30€/20€; Версаль – проїзд 30€/25; Мон Сен-Мишель (включен входной билет в Аббатство) - 50€/35€

Менеджер туру:

Марина Рудєва

Моб/Viber/Telegram

+38 067 3525861

euro1@incomartour.kiev.ua

Менеджер туру:

Ірина Лебідь

Моб/Viber/Telegram

+38 067 326 45 70

east@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом