ІНКОМАРТУР 93

Вікенд у Римі

4 дні у Римі – так мало, але так багато, щоб насолодитись ними зповна!

Поринути в історію Колізею та відчути себе трохи гладіатором, Римський форум та форум імператорів на яких приймались рішення та вирішувались долі, спитати про щось сокровенне в уст істини і можливо отримати відповідь, прогулятись вуличками Трастевері та відчути себе справжнім італійцем. Неперевершені музеї Ватикану - мистецтво, наука та релігія де кожен закуток дихає історією. І насамкінець Тіволі – архітектурно-ландшафтна памятка часів Відродження.

Ось, що можна втигнути за такий короткий проміжок часу, а вражень стане на багато більше!

Дати туру:

27.09 – 30.09.24

Рим - Ватикан - Тіволі

Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом.
День 1
РИМ. ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО. ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ
Прильот до Риму в першій половині дня. Поселення у готелі, зустріч з группою. Пересування Римом усі дні громадським транспортом. Оглядова екскурсія італійською столицею: амфітеатр Колізей та Римський республіканський форум, Форуми імператорів та архітектурний комплекс на Капітолійському пагорбі, а також площі та фонтани у стилі бароко. Ночівля.
День 2
НЕЗВИЧАЙНИЙ РИМ. МУЗЕЇ ВАТИКАНУ

Сніданок. Пішохідна екскурсія "Незвичайний Рим": можливість глибше дізнатися про античний Рим, побувати біля Великого цирку, на пагорбах Авентін і Палантін. Побачити знамениті Уста істини, прогулятися загадковим островом Тіберіна. Екскурсія продовжиться правому березі Тибра, в районі Трастевері. Це останній справжній, нетуристичний Рим, він відомий своїми глибокими народними традиціями і завжди жив своїм відокремленим життям. Час ніби зупинився кілька століть тому, заблукавши серед мощених каменем вузьких вуличок. Тихі, романтичні місця: палаццетто, де мешкала Форнаріна, кохана Рафаеля. Вілла Фарнезіна, розписана Рафаелем для кардинала Кіжі. Екскурсія закінчиться біля площі Святого Петра. У другій половині дня, екскурсія* до музеїв Ватикану, під час якої найкраще розкриються мистецтво, краса, історія та релігійна культура Італії. Комплекс музеїв, створений всемогутніми римськими папами, входить до 5 музеїв світу, що найбільш відвідувані. Ночівля.

День 3
ВІЛЛА МІСТО ТІВОЛІ

Сніданок. Екскурсія у Тіволі – улюблене місце відпочинку римської знаті серед чудових пейзажів – пагорбів та рівнин, водоспадів та річок. Саме в Тіволі імператор-філософ, мандрівник, артист і архітектор Адріан заснував свою віллу-місто, в якому кожна будівля – це спогад імператора про найкрасивіші місця імперії, які він відвідував. А в епоху Відродження кардинал д'Есте реалізує в Тіволі революційний для Європи проект – не просто резиденцію з парком, а багаторівневу віллу, на кожному новому рівні якої перед нами постають найнеймовірніші фонтани, що зачаровують своєю міццю та хитромудрими винаходами. У другій половині дня повернення до Риму. Вільний час. Ночівля.

День 4
ПОВЕРНЕННЯ

Сніданок. Виліт із Риму.

До вартості включено:
 • ночівлі в готелі 3-4* у двох-тримісних номерах з душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • екскурсії, зазначені у програмі;
 • оренда аудіо комплектів;
 • груповий трансфер (буде підлаштовано під час прибуття групового рейсу, рекомендації будуть надані на момент, коли буде сформовано мінімальну групу).
До вартості не включено:
 • авіапереліт (можливе приєднання на різних рейсах з будь-якого міста світу);
 • проїзд міським транспортом;
 • вхідні квитки;
 • супровід гіда в музеях та соборах;
 • додаткові екскурсії, відмічені зірочкою;
 • медичне страхування;
 • туристичні податки у готелях.
* Вартість деяких додаткових екскурсій (вартість включає вхідний квиток, транспорт, послуги гіда, резервацію):

Музеї Ватикану – 65€/53€.

Менеджер туру:

Марина Рудєва

Моб/Viber/Telegram

+38 067 3525861

euro1@incomartour.kiev.ua

Менеджер туру:

Ірина Лебідь

Моб/Viber/Telegram

+38 067 326 45 70

east@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом