ІНКОМАРТУР 93

Злата Прага

Подорож в одну з найромантичніших столиць світу- Прагу. Чудова нагода побродити вузькими вуличками та насолодитись панорамними видами казкової Праги,вишуканого Відня та затишного Дрездена. Побувати на одному з всесвітньо відомих курортів- Карлові Вари. Відвідати природний заповідник Саксонська Швейцарія з неймовірними пейзажами та замок Глубока над Влтавою. І, неодмінно скуштувати чеську кухню з її славнозвісним пивом.

Тривалість:

(6 днів/5 ночей)

01.02 -31.10.24

День заїзду: понеділок

Прага (5 ночей) – Чеський Крумлов - Відень - Карлові Вари - Дрезден - Саксонська Швейцарія

Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом.
* Під запит можливий виїзд в інший день тижня, на більшу кількість днів, з іншими варіантами розміщення.
*В період травневих свят, виставок, фестивалів, ціни під запит.
День 1
Сніданок. Екскурсія Старе місто: Порохові ворота, Староміська площа, міська ратуша з відомими Празькими курантами, Єврейський квартал, Карлів міст, Празька Венеція. Вільний час в місті.
За бажанням прогулянка на «Кришталевому кораблі»* по Влтаві з вечерею. Приємна атмосфера, жива музика, захоплююча панорама вечірнього міста подарує незабутні спогади. Ночівля.
День 2

Сніданок. Оглядова екскурсія Градчани та Празький Град: Страговський монастир, ансамбль котрого складає костел Діви Марії та будівля Страговської бібліотеки. Лорета, Градчанська площа з барочними фасадами, яка відкриває вхід в Празький Град, політичний та історичний центр міста, резиденцію президента Республіки, собора Св. Віта. Вільний час. Ночівля.

День 3
Сніданок. За бажанням додаткові екскурсії*:
Чеський Крумлов з замком Глубока над Влтавою*.
Місто входить до списку світової спадщини ЮНЕСКО. З ним пов’язано безліч легенд про загадку п’яти пелюсткової троянди, скарби роду Розенбергів, привид Білої Дами. Екскурсія по місту: Плащовий міст з його панорамами, костел Святого Віта, Крумловський замок з його внутрішніми двориками. Екскурсія в замок Глубока над Влтавою- білосніжний зразок віндзорської готики.
День 4
Сніданок. За бажанням додаткові екскурсії*:
Відень. Місто розкішних палаців та величних площ, мальовничих вулочок та багаточисельних скверів. Оглядова екскурсія по Відню: Рінг, Оперний театр, пл. Марії Терезії, Хофбург, Грабен, собор св.Стефана та інше.

Карлові Вари. Це одне з найвідоміших і найгарніших міст Європи. Місто, яке стало відоме завдяки 12-ти гарячим мінеральним джерелам. Екскурсія по місту: гейзерна колонада, Карловарський театр, розкішні готелі та лікувальні центри, церква Марії Магдалени, прогулянка мальовничими вуличками.

День 5
Сніданок. За бажанням додаткові екскурсії*:
Дрезден. Місто, раніше відоме, як "Флоренція на Ельбі", було відоме на всю Європу своєю архітектурою і творами мистецтва. Бажаючі зможуть відвідати Дрезденську галерею - одну з головних пам’яток міста. Прогулятись на відомому «балконі Європи» – терасі Брюля з видом на Ельбу, побачити церкву Фрауенкірхе, познайомитись з історією королівської династії на старовинному фарфоровому панно, дізнатись що приховують фасади Цвінгера.
Саксонська Швейцарія. Це дивовижний куточок північної Чехії, який створила сама природа. Неймовірні пейзажі, скелі, ліси можна побачити з висоти пташиного польоту. Бастайський міст, річка Ельба, фортеця Кьонінгштай.
День 6
Сніданок. Завершення програми. Переїзд в Україну.

*Приймаюча сторона залишає за собою право змінювати черговість проведення екскурсій.
До вартості включено:
  • проживання в готелі Праги з сніданками;
  • оглядові екскурсії по Празі: Старе місто, Градчани +Празький Град;
До вартості не включено:
  • медичне страхування;
  • додаткові екскурсії позначені *;
  • вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї;
  • проїзд міським транспортом;
  • туристичні такси в готелі;
  • трансфер в/з готелю;
  • квитки до/з Праги;
Вартість деяких додаткових екскурсій:
Прогулянка на «Кришталевому кораблі» по Влтаві з вечерею (шведський стіл)- 80 євро
Дрезден- 55 євро
Карлові Вари – 55 євро
Чеський Крумлов з замком Глубока над Влтавою-60 євро
Відень- 75 євро
Саксонська Швейцарія- 55 євро

Менеджер туру:

Лебедь Ірина

Моб/Viber/Telegram

+38 067 326 45 70

east@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом