ІНКОМАРТУР 93
Ісландська сага
Ісландська сага найзнаменитіший ексклюзивний тур Інкомартур 93.
Це найближче знайомство з фантастичною Ісландією, де ми побачимо льодовики та гейзери, лагуни та каньйони, водоспади та кольорові скелі, смарагдові озера та казкові острови, китів та тупиків, та багато іншого… І все це в особливий період білих ночей та цвітіння люпинів, та в супроводі неперевершеного тандему гідів – найкращого знавця Ісландії професора Андрія Коровіна та знаменитого Іллі Межула.

10 днів

ЦІНА (місце в DBL): 2350 EUR

Доплата за SNGL: + 950 EUR

Дитина до 14 років: -200 EUR

Дитина до 12 років 3-я в номері: -450 EUR

(Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом)

Рейк'явік – водоспади Хрейнфоссар, зона термальної активності Дейльдартунгуквер – Акюрейрі – «Діамантове кільце» (озеро Міватн – псевдо-кратери Скутустадір – скелі Діммуборгір – гарячі джерела Наумаскард – Крабла – водоспади – Східні фіорди – льодовик Мірдальсйокудль – Льодовикова лагуна (Йокульсаулоун) – водоспад Скоугафосс – заповідник Ландманналаугар – долина Тоурсмерк – острови Вестманнаейар – Золоте кільце
День 1
ПРИВІТ, ІСЛАНДІЄ!

Прибуття до аеропорту Кеблавік. Переїзд у Рейк'явік. Ночівля.
День 2
РЕЙК'ЯВИК – МІСТО, ЯКЕ НІКОЛИ НЕ СПИТЬ

Екскурсія ісландською столицею: огляд старої частини міста, Парламенту, Собору, церкви Хадльгрімскіркья, пагорба Оск'юхлід, сучасного концертного залу Харпа та інших визначних пам'яток. Розміщення в Рейк'явіку в пішій доступності від історичного центру міста. Вільний час для знайомства з численними ресторанами, пабами, магазинами білих ночей, коли опівночі так само ясно, як вдень. Ночівля.

День 3
КІЛОМЕТРОВІ ВОДОПАДИ ХРЕНФОСАР, СКАЛА КВІТСЕРКЮР, АКЮРЕЙРІ

Сніданок. Переїзд у друге за величиною місто Ісландії Акюрейрі. Пейзажна зупинка біля каскадних водоспадів Хрейнфоссар, довжиною майже кілометр, відвідування зони термальної активності Дейльдартунгуквер. Дорога на північ країни. Зупинка біля знаменитої скелі Квітсеркюр (у перекладі «Біла сорочка»), яка своїми обрисами нагадує слона. Екскурсія по Акюрейрі. Ніч у готелі.

День 4
ДІАМАНТОВЕ КІЛЬЦЕ: КРАТЕРИ, ВУЛКАНИ, ВОДОПАДИ, КОСМІЧНІ ПЕЙЗАЖІ.

Сніданок. Екскурсія «Діамантове кільце»*. Переїзд у бік озера Міватн. Зупинка біля одного з наймальовничіших водоспадів – Годафосс (Водоспад богів). Відвідування псевдо-кратерів Скутустадір і скель Діммуборгір, що утворюють лабіринт. Переїзд до зони вулканічної активності Крабла із зупинкою в долині гарячих джерел Наумаскарду. Огляд водоспаду Дехтіфосс – найпотужніший водоспад Європи. По дорозі назад можливий підйом на вулкан, щоб побачити з висоти околиці озера Міватн (залежить від погодних умов). Повернення до готелю. Ночівля.

День 5
КИТОВЕ САФАРІ. СМАРАГДОВИЙ КАНЬЙОН

Сніданок. Факультативна прогулянка на катері для спостереження за китами* (залежно від погодних умов – ймовірність зустрічі з китами у Північному льодовитому океані складає 98-99%) або прогулянка містом та околицями. Відвідування однієї з найбільш фотогенічних пам'яток Ісландії - унікального базальтового каньйону Студлагіль зі смарагдовою водяною гладдю. Подорож Східними фіордами. Огляд чарівно красивих скель на півострові Стохкнес (залежно від погодних умов). Розміщення в готелі у Хебні. Ночівля.
День 6
ЦАРСТВО ЛЬОДУ, КРУЇЗ СЕРЕД АЙСБЕРГІВ. НЕЙМОВІРНИЙ КАНЬЙОН.

Сніданок. Переїзд до Льодовикової лагуни (Йокульсаулоун), відвідування «Діамантового пляжу». Неймовірні фотографії синього льоду на чорних пісках. Переїзд у Ф'ятласаулоунекскурсія лагуною на катері*. Переїзд у каньйон Фьядраургльювюр. Огляд льодовика Мірдальсйокудль. Зупинка у селищі Вік для неймовірних знімків пляжів із чорними пісками та гострими скелями у воді. Переїзд до найзнаменитішого водоспаду Півдня Скоугафосс, зображення якого стало «листівочним» видом Ісландії. Розміщення у готелі Кверагерді – центрі геотермальної активності. Після розміщення є можливість відвідування безкоштовного великого басейну з термальною водою просто неба. Ночівля.
День 7
ЗАПОВІНИК ЛАНДМАННАЛЕЙГАР – РІЗНОКОЛЬОРОВІ СКЕЛІ ІСЛАНДІЇ

Сніданок. Екскурсія до високогірного заповідника Ландманналейгар*. Долина має неймовірний ландшафт, сформований водою та лавою. Назва Ландманналейгар перекладається як "джерела людей цієї землі". Колір скель та піску змінюється залежно від освітлення та погоди: вони можуть бути жовтими або червоно-коричневими з синіми, зеленими, фіолетовими прожилками, які утворені попелом, що змішався з породою під час вулканічних вивержень. У долині від землі піднімається пара, що надає цьому місцю ще більш казковий вигляд. Під час 3-годинної пішохідної прогулянки ви зробите багато неймовірних фотографій. Втому можна зняти, викупавшись у гарячих джерелах. Повернення до готелю. Ночівля.
День 8
ДОЛИНА ТОРСМЕРК – «В ГОСТІ ДО ТОРУ» І ВОДОСПАД СЕЛЬЯДАНДСФОС

Сніданок. Екскурсія в долину Торсмерк*. Назва перекладається з ісландської як «Ліси Тора». Долина Торсмерк – одна з прекрасних природних перлин Ісландії, оточена з усіх боків високими горами та льодовиками, порізана вузькими ущелинами та швидкими гірськими річками, прикрашена низькорослим березовим лісом та пронизана повільними сріблястими струмками. Огляд ущелини Стаккхольт – унікального творіння природи – гірського розлому завдовжки 2 кілометри. А з гори Валахнюкур, висота якої становить 456 метрів над рівнем моря, відкривається чудовий захоплюючий дух краєвид на околиці. Дорогою зупинка для огляду водоспаду Сельяландсфосс, утвореного річкою, яка бере початок на льодовику Ейяф'ядлайокудль. Повернення до готелю. Ночівля.
День 9
ВЕСТМАННАЙАР - КАЗКОВІ ОСТРОВИ АТЛАНТИКИ

Сніданок. Екскурсія до Вестманнайару* – невеликий архіпелаг в Атлантичному океані біля південного узбережжя Ісландії. Він складається з 14 островів і кількох десятків скель і стрімчаків, розкиданих навколо. Найбільший острів архіпелагу - Хеймаей, куди передбачено переправу на поромі. Єдиний населений із населенням трохи більше 4000 жителів він вважається найкрасивішим островом країни. Дзеркальні відображення скель у водній гладі, застигла лава після виверження вулкану, що сталося на острові 1973 р., панорамні майданчики, колонії птахів, доглянуті будинки місцевих жителів зроблять цей день незабутнім. Передбачається підйом на вершину наймолодшого вулкана Ісландії. Ніч у готелі.
День 10
ДИВОВИЖНА ІСЛАНДІЯ: «Золоте кільце» - Долина гейзерів, водоспад Гудльфосс, найдавніший парламент.

Сніданок. Екскурсія "Золоте кільце"*. Відвідування Долини гейзерів. Переїзд до водоспаду Гюдльфосс – найкрасивішого водоспаду в Ісландії. Переїзд до Національного парку Тінгведлір – місце, де збирався найстаріший парламент світу. Прогулянка долиною: огляд Скелі законів, озера Тінгвалаватн. Повернення до готелю. Увечері: прощання з Ісландією. Переїзд до аеропорту Кеблавік. Виліт в Будапешт в 23:00.
До вартості включено:
 • груповий трансфер аеропорт – готель – аеропорт під зазначені рейси / розклад основної групи ;
 • ночівлі в готелях 3-4* в дво-тримісних номерах з душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • проїзд автобусом міжнародного класу;
 • екскурсії, зазначені в програмі
До вартості не включено:
 • проїзд до/з Рейк'явіку
(авіаквитки з міст Європи до Рейк’явіку від 440 €)
 • медичне страхування;
 • оренду аудіокомплекту – 15 € (при покупці до виїзду в тур – знижка 20%);
 • проїзд міським транспортом;
 • вхідні квитки та супровід гіда в музеях та соборах;
 • додаткові екскурсії, відмічені *;
 • оформлення візи (якщо необхідно);
 • сервісний транспортний збір – 20 €.
*Попередня вартість деяких додаткових екскурсій (включає вхідний квиток, послуги гіда, резервацію, транспорт, якщо це передбачено в екскурсії):

Діамантове кільце – 150 €, китове сафарі * – 130 €,
льодовикова лагуна* – 70€, заповідник Ландманналейгар – 170€,
долина Тоурсмерк – 150 €, острови Вестманнаейар – 120 €,
Золоте кільце – 170€,

ВАЖЛИВО! Для відвідування екскурсій Кітове сафарі, Острови Вестманнаейар – потрібне їх попереднє бронювання та оплата до початку туру.

Примітка:
Вартість вхідних квитків до музеїв та інших екскурсійних об'єктів може незначно змінюватися.
Порядок та час проведення екскурсій можуть змінюватись у зв'язку з доцільністю (погода, розклад перельотів, графік резервації катерів та роботи запрошених гідів).

Менеджер туру:

Марина Рудєва

Моб/Viber/Telegram

+38 067 3525861

euro1@incomartour.kiev.ua

Менеджер туру:

Ірина Лебідь

Моб/Viber/Telegram

+38 067 326 45 70

east@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом