ІНКОМАРТУР 93
Португальське намисто
Португальське намисто - розсип перлин найзагадковішої країни південної Європи!
Лісабон та Порту, старовинні палаци та садиби, Атлантичний океан та найвищі в світі хвилі, морепродукти та портвейн… Незабутньо, цікаво та зі смаком в нашій роками перевіреній програмі, що дозволяє поєднувати вечірній релакс із оглядом найкращих пам'яток країни!

Дати туру:

06.03 – 13.03.2024

Фатіма – португальська рів'єра Порту – долина річки Доуру – Брага – Гімарайнш – Бон-Жезуш – Назаре, Обідуш – Лісабон – палаци Келуш, Мафра – Сінтра – мис Рока
Ціни вказані у ЄВРО. Оплата проводиться у гривнях за поточним курсом.
День 1
ПРИБУТТЯ НА КРАЙ ЄВРОПИ

Переліт до Лісабона. Груповий трансфер до готелю у м. Фатіма. Поселення. Ночівля.
День 2
КУЛЬТОВА ФАТІМА. ПОРТУ - МОСТИ, ВЕЖІ, АЗУЛЕЖУ

Сніданок. Виселення із готелю. Огляд головної визначної пам'ятки культового міста - Святилища Фатіма. Дорога до Порту. Прибуття в Порту, оглядова екскурсія: романтичне, по-північному, суворо-гранітне місто відкриється Вашому погляду. Поєднання архітектурних стилів приваблюють тисячі туристів. Сторінки історії, що зберігаються в кожному камені, відкриють свої таємниці. Знайомство з містом починається із символу міста – Башти Клерігуш. Затишний парк із дивовижними кронами платанів, церкви Кармо та Кармеліташ, університетська площа та знаменита книгарня Лелло та брат. Далі - знаменитий вокзал Сан Бенту, який дасть змогу побачити чудові кахельні мозаїки, виконані у вигляді величезних панно. Прогулянка триває через площу Свободи з пам'ятником королю Дону Педро ΙV: старовинний Кафедральний Собор Се (XΙΙ століття) з масивним вівтарем карбованого срібла, Єпископський палац-шедевр португальської барокової архітектури XVIII століття, по старовинних вуличках перехід до Рібейри – знаменитої набережної, звідки виходили перші каравели відкривати нові Землі. Прогулянка катером* по річці Доуру під шістьма мостами з виходом до відкритого океану. Знаменитий міст Луїша, побудований за проектом відомого Ейфеля. Далі – прогулянка до площі Інфанта Енрікеша (Генріха Мореплавця), на якій затишно розташувався пам'ятник Генріху Мореплавцю. Поселення в готелі в районі Порту. Ночівля.

День 3
ВИННІ ШЛЯХИ ДОЛИНИ ДОУРО: АВЕЛЕДА – АМАРАНТЕ – ВІЛА-НОВА-ДЕ-ГАЙЯ


Вільний день або екскурсія: «Долина Ріки Доуру»*. Садиба «Авеледа» – це не тільки знайомство з виноробством і дегустація. Це - унікальна можливість пройтися старовинним фамільним парком. Щедро прикрашений гранітними статуями в XIX ст., сьогодні парк – це справжній пам'ятник, з численними фонтанами, фальшивими фантазійними руїнами та зеленими плющами, що підкреслюють вічну зелень Міньйо, що обвивають старовинний сірий камінь. Цей парк надзвичайно красивий у будь-яку погоду. Вікові сосни створюють прохолоду, а спів птахів налаштовує на романтичний лад. Садиба вже протягом чотирьох століть є гордістю сімейства Гедеш, хоча й не єдиною. Марка будинку Casal Garcia, першого Виньо Верде, експортованого в пляшках, славиться на весь світ. Після прогулянки парком, у місцевому магазині можна купити вина, сири та сувеніри на згадку про престижне знайомство.
У мальовниче розташованому на березі річки місті Амаранте – компактний історичний центр зі знаменитою на всю країну церквою Святого Гонсалуша – покровителя наречених.
Подорож триває вгору річкою Доуро в район, який маркізом Помбалом ще в середині XVIII століття був відведений для портвейну. Культурний ландшафт Верхньої Доуру з терасами, садибами, селами, каплицями та залізницею (вона вважається наймальовничішою в країні) – чудовий приклад традиційного європейського виноробного району – завдяки його цілісності та безпеці внесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. І невипадково самі португальці кажуть, що історія Верхньої Доуру – це історія портвейну.

Серед терас і тут і там червоними черепичними дахами рясніють виноробні садиби, де восени готують вино, яке навесні вирушає до льоху Віла-Нова-де-Гайя. А на схилах видно великі літери з назвами виноробних фірм та їх фірмові знаки. Повернення до готелю. Ночівля.

День 4
САКРАЛЬНА БРАГА, ПОРТУГАЛЬСЬКА ГОЛГОФА, ФРАНЦУЗЬКА ПОРТУГАЛІЯ

Вільний день або екскурсія «Брага, Бон-Жезуш-ду-Монті, Гімарайнш»*. Вік Браги – понад дві з половиною тисячі років. У невеликому Старому місті Браги збереглися десятки церков та палаців на маленьких вуличках та прикрашених фонтанами площах. Також привабливі для огляду Кафедральний собор із Королівською капелою XIV століття, Ратуша XVIII століття, численні церкви. Огляд святині Португалії - заввишки 564 мhjegf церкви Бон-Жезуш-ду-Монті (церква Доброго Христа на Голгофі, 1723-1811 рр.), що стоїть на гірській терасі, – одного з головних центрів паломництва країни. До храму на горі ведуть величні сходи, обрамлені каплицями та фонтанами-джерелами. Ці сходи символізують Хресну дорогу Христа на Голгофу. З вершини пагорба відкривається чудовий краєвид на Брагу та околиці. Брага залишається церковною столицею Португалії вже кілька століть. Тому тут часто відбуваються барвисті релігійні свята, які супроводжуються пишними процесіями, ярмарками та феєрверками. Гімарайнш став колискою португальського королівства з того часу, як відокремився від Кастилії. Місто ЮНЕСКО, культурна столиця Європи. Повернення до готелю. Ночівля.

День 5
НАЙБІЛЬШІ ХВИЛИ У СВІТІ, ШОКОЛАДНА СТОЛИЦЯ ПОРТУГАЛІЇ, ЛИСАБОН

Сніданок. Виселення із готелю. Переїзд до Лісабону. Зупинка на панорамному майданчику міста Назаре, де любителі серфінгу спіймали найбільшу хвилю у світі. Візит у середньовічне містечко Обідуш, батьківщину знаменитої вишневої наливки – Жінжинья. Місто також називають столицею шоколаду країни. Прогулянка вузенькими вуличками, огляд замку. Прибуття в готель в районі Лісабона. Ночівля

День 6
КАЗКОВІ ПАЛАЦИ ПОРТУГАЛІЇ

Сніданок. Вільний день. Пропонується екскурсія «Казкові палаци Португалії»*. Поїздка починається з візиту до королівського палацу Келуш, XVIII століття, останнього, збудованого в Європі у стилі Рококо, з його чудовими садами. Візит до Національного палацу, який тісно пов'язаний із важливими постатями в португальській історії та є Королівською резиденцією двох поколінь монархів. Сьогодні він продовжує бути однією з основних спадщин португальської архітектури та паркового озеленення. А також у залах палацу міститься значна колекція, яка відображує королівський смак протягом XVIII – XIX століть: від бароко через рококо до неокласицизму.
Монастир Мафри – найбільш вражаючий та наймасштабніший бароковий монумент Португалії, багатий на італійські мармурові скульптури та барельєфи, що дивує багатими карильйонами та шістьма органами. Аж занадто величезний як для мисливського будиночка палац яскраво свідчить про шалену розкіш Імперії до часів вторгнення Наполеона.
Повернення до готелю. Ночівля.
День 7
МІСЦЕ, ДЕ ЗАКАНЧУЄТЬСЯ ЗЕМЛЯ І ПОЧИНАЄТЬСЯ ОКЕАН. ПАЛАЦИ СИНТРИ, ПОРТУГАЛЬСЬКА РІВ’ЄРА

Сніданок. Вільний день. Екскурсія «Сінтра – Мис Рока – Пляж Гіншу – Лісабонська рів’єра»*. Казкове середньовічне містечко Сінтра до наших днів зберегло свою чарівність і заслужило назву «Перлини Португалії». Містечко було засноване в давні часи і неодноразово змінювало своїх власників. У Сінтрі любили проводити спекотні літні місяці королі Португалії. Сінтра – це романтичні ландшафти, екзотичні парки, гарні палаци та загадкові замки. Відвідування садиби Кінта да Регалейра.
Для бажаючих можливість самостійно відвідати Палац Піна*. Колишня літня королівська резиденція є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і входить у сімку чудес Португалії. Палац Піна в Сінтрі створений у дусі еклектики, поєднуючи мавританський, неоготичний стилі з елементами неоренесансу та середньовіччя. Це – палац-казка без аналогів у світі.
Мис Кабо де Рок. Тут закінчується Земля і починається безкрайній океан. Приголомшливі види та вітер Атлантики. Фотозупинка біля знаменитого пляжу Гіншу – улюблене місце серфінгістів. Повернення до готелю. Ночівля.
День 8
ЛІСАБОН – СЕРЦЕ ПОРТУГАЛІЇ. ДО ПОБАЧЕННЯ, АТЛАНТИКА!

Сніданок. Виселення із готелю. Оглядова екскурсія Лісабоном. Лісабон стоїть обличчям до гирла річки Тежу, що впадає у безмежну блакитну Атлантику. Майже в кожному районі міста є містечко з панорамним видом на набережну та море червоних черепичних дахів. У стрункому ансамблі центральних вулиць органічно сплелися класика та модерн. Мозаїчні тротуари та старовинні ліхтарі – природний вигляд не загримованого Лісабона, портового міста родом із давнини. Символ міста – Башта Белем та пам'ятник першовідкривачам, монастир Жеронімуш із церквою Санта-Марія де Белем із могилою Васко да Гама. Продовження знайомства з Лісабоном - район Росіо, театр у французькому стилі, площа Комерції. Груповий трансфер до аеропорту Лісабона.
До вартості включено:
· груповий трансфер аеропорт – готель – аеропорт під зазначені рейси / розклад ;
· ночівлі в готелях 3-4* в дво-тримісних номерах з душем, WC;
· сніданки за програмою;
· проїзд автобусом міжнародного класу;
екскурсії, зазначені в програмі.
До вартості не включено:
· квитки до/ з Лісабону;
· медичну страховку;
· оренду аудіо комплекту – 12€ (придбання до виїзду в тур - зі знижкою 20%);
· проїзд міським транспортом транспорте;
· вхідні квитки та супроводження гіда в музеях, соборах, парках;
· додаткові екскурсії, відмічені зірочкою *;
· туристичні податки в готелях за маршрутом;
· сервісний транспортний сбір - 10€.
* Вартість деяких вхідних квитків:
Садиба «Авелада» - 12€ (без дегустації), Круїз «6 мостів» Порту – 15€, підйом Бон Жезуш фунікулер – 2€ /в один бік, Брага Кафедральний собор – 2€, Садиба Кінта да Регалейра – 11€, Палац Піна от 7€, Королівський палац Келуш – 10 €, Королівський палац (Мафра) – 6 €

* Вартість деяких додаткових екскурсій, при чисельності групи від 15 осіб (вартість включає вхідні квитки, послуги гіда, резервацію, транспорт, якщо це передбачено в екскурсії). Дорослий / дитина до 12 років:
Долина ріки Доуру – 60 €/40 €, Брага, Гімарайнш, Бон Жезуш – 60 €/ 40 €, Казкові палаци Португалії – 60 €/ 40 €, португальська Рив’єра , мис Рока, Сінтра – 60 €/ 40 €.

Примітка:
Вартість вхідних квитків до музеїв може незначно змінюватися. Порядок та час проведення екскурсій можуть змінюватись у зв'язку з доцільністю (розклад перельотів, погода, графік резервації об'єктів та роботи запрошених гідів).

Збір групи в аеропорту Лісабону та групові трансфери на приліт/відліт організовуються під розклад прямих рейсів Будапешт-Лісабон-Будапешт а/к Wizz Air

W6 2393 BUD -LIS
W6 2394 LIS - BUD

Менеджер туру:

Марина Рудєва

Моб/Viber/Telegram

+38 067 3525861

euro1@incomartour.kiev.ua

Менеджер туру:

Ірина Варнак

Моб/Viber/Telegram

+38 067 3264573

scand@incomartour.kiev.ua

Забронювати тур саме зараз
Достатньо лише заповнити форму та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Made on
Tilda